Zpět na hospody
Milá Tchýně

Milá Tchýně

4.4 670 recenzí

Na Zbořenci 9
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 17:00 – 3:00

pondělí: 17:00 – 3:00
úterý: 17:00 – 3:00
středa: 17:00 – 3:00
čtvrtek: 17:00 – 3:00
pátek: 17:00 – 3:00
sobota: 17:00 – 3:00
neděle: 17:00 – 3:00

milatchyne.cz

+420602955486

Milá Tchýně

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen 11

Extra Chmelená

Nefiltr Pšeničný

Granát

Staropramen Nealko

COOL grep

Pivní burza

Aktuálně běží 6 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

V minulosti to byl příjemný bar, kam se dalo zapadnout. Dnes tam člověk přijde a neví, zda přišel do baru nebo parfumerie, vůně je natolik intenzivní, že z toho až bolí hlava. Obsluha si vás, pokud nepolozite na stůl klíčky od Jaguara nevšímá....a podotýkám, že tam byly dvě a tři obsazené stolečky. S dotazem na nabídku je dosti otravujete. Za mě navoněná bída

Byli jsme na Karláku. Obsluha super, prostředí super a nabídka drinků taky super. Rádi se vrátíme 👍👍👍

Začněme tím pozitivním - dobré drinky (v poměru cena výkon) a super lokalita. Poté, co nám zrušili Nebe v ulici Křemencová (za rohem), byla toto jasná volba a adept na ucházející náhradu. Nicméně nás odradila zkušenost z předešlého týdne. Tchýni jsme navštívily v pátek krátce po sedmé večer a sebevědomě usedly ke stolku poblíž baru, který byl volný. Agilní servírka nás ovšem vyvedla z “omylu”; stůl, ač neoznačený, byl rezervován, tak jako zbytek volných stolů. To nás neodradilo a usadily jsme se přímo na baru. Po cca dvou hodinách, kdy jsme se rozhodly z baru odejít, zůstalo více než 5 stolků stále neobsazených. Obsluha nám tedy mohla již na začátku tyto stolky nabídnout - například s upozorněním, že jsou k dispozici jen tolik a tolik hodin. Místo toho nás nechala sedět na baru a obcházela nás s tácy plnými objednávek. Boomer.

Moc příjemný bar, skvělá obsluha, hezké prostory, výborné drinky a excelentní chupito❤️

🍹Příjemný bar kousek od Myslíkovy 🚃 - velký výběr (shots, koktejly, pivo, víno, nealko i něco malého k snědku) - dobré ceny - milá a rychlá obsluha - možnost platit kartou - pohodlné sezení (křesílka, barové židle) - toalety by chtělo vylepšit (prkénko, vůně, světlo, odpadkový koš, dveře, nebo alespoň kliky, utěrky na usušení rukou)

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.