Ristorante pizzerie Otava
Pertoldova 3344
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě
pondělí: 10:00 – 23:00
úterý: 10:00 – 23:00
středa: 10:00 – 23:00
čtvrtek: 10:00 – 23:00
pátek: 10:00 – 23:00
sobota: 11:00 – 23:00
neděle: 11:00 – 23:00
Aktuální nabídka dle appky BeerSport
COOL grep
Hoegaarden
Braník světlý
Braník 11
Braník ležák
Reviews
Restauraci jsme navštívili s dětmi a měli jsme velmi příjemnou zkušenost. Personál byl milý a vstřícný, což jsme s dětmi opravdu ocenili. Jídlo bylo chutné, ceny přiměřené a porce dostatečně velké. Vše bylo čerstvé a dobře připravené. Určitě se sem rádi vrátíme a restauraci doporučujeme i dalším rodinám s dětmi. ------------------------ We visited this restaurant with our kids and had a wonderful experience. The staff was welcoming and patient, which made dining with children much easier and more enjoyable. The food was delicious, reasonably priced, and the portion sizes were generous. Everything arrived fresh and well prepared, and we all left feeling satisfied. It’s a great spot for families, and we’ll definitely be coming back.
Příjemná atmosféra, milá a rychlá obsluha.To vše doplněno výbornou kuchyní a dobrým pivem.Chodine s manželkou rádi do této restaurace cca jednou za 14 dní na večeři, jídelní lístek se občas obměňuje ale vždy oceníme kvalitní a profesionálně připravená jidla.Mohu všem jen doporučit.
Bohužel velmi špatné zkušenosti, donáška jídlo domů, vždy malá porce a něco chybí, bud salát nebo tatarka, nebo místo kaše pošlou knedlík, dnes jsme to po delší době zkusili znovu si objednat, věřili jsme, že konečně to třeba dopadne na 5 *, ale jsme opět zklamáni, přitom jídlo je velmi chutné, dnes přivezl pán opět bez salátu a nakonec když nám pán salát dovezl, jsme zjistili, že nám poslali v této porci, přeposílám...3.Ks Smažené kuřecí paličky v panco strouhance s domácími americkými brambory, BBQ dip, rajčátkový salátek, pouze jen 2 kuřecí paličky, takže co k tomu dodat....smutné....za ty peníze....
Já si zde nemohu stěžovat. Několikrát jsem odtud objednával jídlo na větší akce, tzn. třeba 60 porcí najednou. Vždy byli všichni spokojení, co vím, nebo se ke mě stížnosti nedostaly. Občas zajdu večer či sám s kamarády na pivo nebo i večeři, nikdy nebyl s ničím problém, za mě jídlo dobré. Naposledy dneska pizza neměla vůbec chybu. Za sebe doporučuji.
Úplně nejlepší špenátový krém, jaký jsem kde měla. Gnocchi al gurman byla obrovská porce, takže půlku jsem si vzala domů. Interiér moc hezký. Asi nedávno zrekonstruovaný. Ceny příjemné. Obsluha příjemná, vstřícná, s úsměvem. Pohodová prima pizzerie. Vrátíme se určitě:)
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.